Michalovy finanční noviny 2017-11

Krásný listopad přeji 🙂

(1) OBECNĚ: Blíží se Vánoce a mezi originální dárky určitě řadím stříbrné mince, u nás cca od 300 Kč. V čase jim roste cena, budete s nimi originální a dobře vypadají třeba v nějakém rámečku či luxusní krabičce.

(2) ZLATO STŘÍBRO PLATINA: Ano, nově máme v nabídce platinu, s potenciálemzhodnocení větším než zlato.

Nejefektivnější a nejrychlejší nakupování drahých kovů je s využitím strategického účtu: v řádu sekund a s průměrnou cenou se dostaneme cca 10% pod cenu uvedenou na stránkách. Využít lze od 500 Kč měsíčně.


(3) ZHODNOCENÍ s ForeXtra: Všechny strategie (4) za poslední dva měsíce nastartovaly, nejoblíbenější z nich je veřejně viditelná na http://www.myfxbook.com/members/ManagedFXHub/brava-fund-3x/1210418 (níže na webu najdete zisk 12% za 2 měsíce, předtím pár ztrát) – abyste mohli stejně zhodnocovat vlastní peníze, pomohu Vám založit investiční účet. Vybrat peníze zpátky lze do 2 dnů.


(4) SUMA SUMÁRUM: 17.10. proběhlo Vyšehradské fórum, nejdůležitější myšlenka zde: „Lidé ve velkém nakupují zlato, protože důvěra v jednotnou měnu se ztrácí. Je jen otázkou času, kdy eurozóna zkolabuje. Hlavním viníkem současné krize je chování samotného člověka a úpadek morálky ve společnosti,“ uvedl prof. Rejnuš. Více zde:http://www.kurzy.cz/zpravy/434695-vysehradske-forum-2017-o-kolapsu-men-a-civilizaci/
(5) BONUS: Dostal se mi do rukou projekt, který jednoduše umožňuje mít elektřinu i plyn v domácnosti zdarma. Ne, není to nesmysl, ale má to rozumné podmínky. Osobně tak měním dodavatele a podmínky splním. Kdo budete chtít vědět víc, budeme řešit v konverzaci zvlášť.
  
Který bod Vás zaujal nejvíc? Stačí napsat číslo, zavolám – obvykle takto volám pondělí a čtvrtek 😉
PS. A brzy se těšte na nový osobní web.