Sendvičová generace

Zdravím Vás / tebe na svém webu.

 

Píšu tento text hlavně proto, že jsme se spolu bavili o hodnotově kvalitní správě úspor, majetku, investic a mezitím doba přituhuje. A já nechci mít na svědomí, že jsem včas nepředal alespoň základní informace, jak z toho ven. Vím, že pro některé z vás je to po několikáté – berte to v duchu, že opakování je matka moudrosti. A jak by řekl Pokojný bojovník ve stejnojmenném filmu: „moudrost je konání“.
Podívej/te se prosím na aktuality, které posílám:

V těch posledních aktualitách (ČNB nespí) je řeč o tom, kdo platí a bude platit dluhy, které máme a které v dnešních dnech navyšujeme neuvěřitelným způsobem.
Chci Vás/tě taky motivovat k tomu, abychom s tím oslovili své známé, na kterých nám záleží. Ať už je to kamarád, kolega nebo rodina, poslat jim tento email s odkazy. Z mého pohledu si taky zaslouží vědět, jak neplatit dluhy, které jsme nezpůsobili!

 

V opačném případě se z nás může stát „sendvičová generace“ = kdo už chráněné úspory ve zlatě (stříbře) má… a jeho nejbližší nemají, pravděpodobně na tom jsou/budou finančně významně hůř a my je budeme živit… budeme tedy živit o generaci starší rodiče i o generaci mladší děti…

 

Vlak už se rozjel a už žijeme to, co jsme nechtěli. Ale stále se s tím dá něco dělat. Je možná užší / širší spolupráce, buď přímo pro Vás / tebe nebo právě pro lidi z Vašeho / tvého okolí.

 

Pravděpodobně je koronavirus „jen chřipka s lepším marketingem„, tedy jako zastírací manévr… lépe být připraven než překvapen.

 

Mějte dobré dny.